Naujienos Lietuvoje

Žmogaus teisių portalas „Mano teisės“ nominuotas lygybės ir įvairovės apdovanojimuose (vyksta balsavimas)

Nacionalinis lygybės ir įvairovės forumas, kartu su Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba antrus metus iš eilės skelbia Nacionalinius lygybės ir įvairovės apdovanojimus. Tarp pretendentų laimėti apdovanojimą ir portalas „Mano teisės“. Apdovanojimų laimėtojai renkami balsuojant iki balandžio 24 d. ir bus paskelbti iškilmingame renginyje, balandžio 28 d.

Portalo „Mano teisės“ kūrėjai nominuojami Metų proveržio nominacijoje už kryptingą darbą propaguojant žmogaus teises, sudarant galimybę nevyriausybinių organizacijų ir pažeidžiamų grupių atstovams inicijuoti viešą žmogaus teisių diskursą, įtraukiant į jį plačiąją visuomenę, žmogaus teisių srityje (plačiąja prasme) veikiančias organizacijas, stiprinant šių organizacijų ir piliečių ryšį bei pritraukiant didelį būrį savanorių.

Be šios skelbiamos Lyčių lygybės, Metų žurnalisto, Etno dialogo, Auksinio amžiaus, Vaivorykštės, Įveiktos kliūties ir Religijų įvairovėsnominacijos, o tarp pretendentų laimėti minimos ne tik nevyriausybinės organizacijos ir lygybei nusipelnę žmonės, bet ir įvairios institucijos, kutlūros ir pramogų pasaulio žmonės.

Daugiau informacijos apie apdovanojimus galima rasti organizatorių svetainėje.

Komentarai (0)
Susiję straipsniai