Atidaryti paeišką Grafinis elementas
Atidaryti paiešką Grafinis elementas
Uždaryti paieškos laukelį
Leidiniai

Pasakų rinkinys „Gintarinė širdis”, autorė Neringa Dangvydė

Neringa Dangvydė

„Gintarinė širdis“ – pasakų knyga, kurioje pateikiamos istorijos apie įvairias socialinę atskirtį ir diskriminaciją patiriančias grupes – neįgaliuosius, emigrantus, homoseksualius ir skirtingos nei dauguma odos spalvos asmenis, romus bei kt. Pasakos sukurtos pagal tradicinį modelį, jose veikia stebukliniai personažai, sąmoningai naudojami motyvai, kuriuos skaitytojas turėtų atpažinti iš liaudies ar klasika tapusių Brolių Grimų, Š. Pero ar H. K. Anderseno tekstų, perteikiant šių dienų socialines realijas.

Nuo 2014 m. gegužės iki šių metų lapkričio 19 d. šios knygos tekstas (be iliustracijų) buvo talpinamas čia – manoteises.lt – siekiant, kad žmonės, uždraudus šios knygos platinimą vis tiek galėtų ją skaityti.
Gera žinia skaitytojams – knyga „Gintarinė širdis“ bus išleista su naujomis pačios autorės sukurtomis iliustracijomis. Naujai išleista knyga pasirodys jau 2014 m. gruodžio 15 d.

Siekdamos išsaugoti laisvą žodį šios iniciatyvos ėmėsi knygos autorė Neringa Dangvydė ir keturios organizacijos: VšĮ Edukacijos ir įvairovės namai, Tolerantiško jaunimo asociacija, Lygių galimybių plėtros centras ir Lietuvos žmogaus teisių centras.

Cenzūruotos knygos pataisytą leidimą galite užsisakyti jau dabar, užpildydami registracijos formą. Knygos kaina –  25 Lt.

Grafinis elements
Grafinis elements