Pranešk apie neapykantos kurstymą – taisyklės

1. Būtina nurodyti vardą ir pavardę, pateikiant prašymą pradėti ikiteisminį tyrimą, nes policija tais atvejais, kai negalima nustatyti skundą ar pranešimą pateikusio asmens, jų neregistruoja ir nenagrinėja.
2. Duomenys, kurie buvo suvesti į prašymo formos generatorių nėra saugomi “Manoteises.lt” portale.
3. “Manoteises.lt” portalas ir jo administratorius – Lietuvos žmogaus teisių centras nėra atsakingas už prašymo turinį, taip pat už policijai pateikto prašymo tyrimo pradėjimą ir/ar atlikimą. Pateikus prašymą policijai, dėl jo nagrinėjimo ar tyrimo eigoos, teirautis info@policija.lt.
4. PDF failas yra generuojamas realiu laiku ir nėra saugomas “Manoteises.lt” serveryje.
5. Paspaudus mygtuką “Parsisiųsti PDF failą” sistema iššauks naršyklės parsisiuntimo langą. Turėkite omeny, kad, jei naršyklėje yra nustatytas parametras “automatiškai atidaryti parsisiųstus failus” jūsų PDF failas bus automatiškai išsaugotas jūsų kompiuteryje (laikinojoje arba atsisiuntimų direktorijoje).
6. Jeigu prašymą pildote viešo naudojimo kompiuteriu (bibliotekoje, internet kavinėje), rekomenduojame prašymo formą išsiuntus, “PDF failą” ištrinti iš kompiuterio, siekiant apsaugoti Jūsų asmeninius duomenis.
7. Jeigu jūsų naršyklėjė yra nustatytas parametras “įsiminti formos laukus” jūsų suvesti duomenys gali būti išsaugoti kompiuteryje, kuriuo pildote prašymą.