Atidaryti paeišką Grafinis elementas
Atidaryti paiešką Grafinis elementas
Uždaryti paieškos laukelį

Manoteises.lt kuriame erdvę, kurios centre yra žmogus. Žmogaus orumas, mūsų požiūriu, yra prigimtinis, jis negali būti atimamas, paneigtas vienoms ar kitoms žmonių grupėms, nepaisant amžiaus, lytinės orientacijos bei tapatybės, negalios, rasės ar etninės priklausomybės, religijos ar įsitikinimų bei socialinės padėties. Šią svarbią žinią skleidžiame visiems, skaitantiems lietuvių kalba, todėl save vadiname žmogaus teisių portalu.

Kas sudaro portalo manoteises.lt turinį?

Šiandien žmogaus teisių portalas manoteises.lt – didžiausias ir svarbiausias informacijos apie žmogaus teises šaltinis lietuvių kalba. Jame rasite žmogaus teisių ekspertų komentarų, straipsnių, nevyriausybinių ir vyriausybinių organizacijų, dirbančių žmogaus teisių srityje, pozicijas.

Kokia yra portalo redakcinė politika?

Portalas vadovaujasi advokacinės žurnalistikos principu, svarbiausias jo tikslas – skleisti žinias apie aukščiausias žmogaus teisių standartus ir jų įgyvendinimą Lietuvoje. Nesiejame savęs su jokia politine organizacija ar partija

Kam priklauso portalas?

Portalas priklauso asociacijai Lietuvos žmogaus teisių centras.

Kas yra atsakingas už portalo turinį?

Nuo 2015 m. (studijų pertrauka 2016-2017 m.) portalui vadovauja Jūratė Juškaitė. Su visa Lietuvos žmogaus teisių centro komanda susipažinti galite ČIA.

Portale esančios informacijos naudojimas

Norint atgaminti, publikuoti, platinti ar kitaip naudoti manoteises.lt turinį, būtina gauti išankstinį raštišką Lietuvos žmogaus teisių centro sutikimą, nurodant manoteises.lt kaip informacijos šaltinį bei įdedant aktyvią nuorodą į portalą (jei cituojama internete). Dėl sutikimo naudoti manoteises.lt turinį kreipkitės el. paštu – info@manoteises.lt.

Kas finansuoja portalo veiklą?

Lietuvos žmogaus teisių centras yra nevyriausybinė, ne pelno siekianti organizacija. Portalas išlaikomas rengiant projektines paraiškas įvairiems fondams bei skaitytojų, skiriančių paramą, lėšomis. Su Centro įgyvendinamais projektais susipažinti kviečiame ČIA. Paskirti savo vienkartinę ar daukartinę paramą galite ČIA. Jūsų parama mums be galo svarbi!

Tekstai, kurie parengti įgyvendinant projektus, atitinkamai žymi tekstų apačioje, nurodant projekto pavadinimą, jį įgyvendinančias organizacijas bei rėmėjus.

Siekiame kuo didesnio atskaitingumo, todėl tiek vyriausybines, tiek nevyriausybines organizacijas, siunčiančias tekstus portalui, kviečiame nurodyti projektinį finansavimą, jei toks yra, tekstų apačioje.

Kas gali skelbti savo reklamjuostes (angl. banner) portale?

Stengiamės, kad portalo skaitytojus pasiektų naudinga informacija apie iniciatyvas žmogaus teisių srityje. Reklamjuostėse taip pat informuojame apie savo partnerius ir draugus. Visą jų sąrašą rasite ČIA.