Atidaryti paeišką Grafinis elementas
Atidaryti paiešką Grafinis elementas
Uždaryti paieškos laukelį
X

Paremk Lietuvos žmogaus teisių centro veiklą!

Kasdien siekiame mažinti atotrūkį tarp deklaruojamų vertybių – laisva, vakarietiška, demokratiška, žmogaus teises užtikrinanti Lietuva – ir realybės, kurioje žmonės gyvena šiandien. Dirbame tam, kad užtikrintume žmogaus teises Lietuvoje ir padėtume kiekvienam jaustis oriai būnant savimi.

Reklaminis baneris Reklaminis baneris
Komentavimo taisyklės

Komentuoti straipsnius, naujienas ar kitą publikuotą turinį gali visi portalo „Mano teisės“ lankytojai. Komentarai yra anoniminiai, sistema nereikalauja skaitytojo patvirtinti savo tapatybę. Tačiau šalia komentarą parašiusio asmens nurodomas kompiuterio IP adresas, pagal kurį galima nustatyti vietą ir kompiuterį, iš kurio buvo parašytas komentaras.

Prieš publikuojant komentarai nėra tikrinami, cenzūruojami ar vertinami portalo administracijos, todėl portalo administracija negali tiesiogiai atsakyti už jų turinį. Tačiau komentarus, kurie yra necenzūriniai, vulgarūs, įžeidžiantys, kuriais pateikiami žinomai melagingi faktai, kurstoma smurtauti ar skleidžiama neapykanta portalo administracija gali ištrinti arba perduoti kompetentingų institucijų įvertinimui.

Pastebėjus necenzūrinius ar neapykantą kurstančius komentarus skaitytojų prašome informuoti apie juos portalo administraciją (paspaudžiant šalia komentaro esantį mygtuką arba atsiunčiant elektroninį laišką).