Atidaryti paeišką Grafinis elementas
Atidaryti paiešką Grafinis elementas
Uždaryti paieškos laukelį
X

Paremk portalą manoteises.lt!

Ir tau patinka manoteises.lt? Paremk portalą, skirdama (s) 1,2 % gyventojų pajamų mokesčio Lietuvos žmogaus teisių centrui. Nes kiekviena istorija svarbi!

Reklaminis baneris Reklaminis baneris
Aktualu

Asociacijai LGL – jaunavedžių iš JAV parama

Robbie Sutton ir Aurio Jarašūno asmeninio albumo nuotr.

LGBT asociacija "LGL" | 2015 07 15

Š. m. birželio 6 dieną JAV mieste Los Andžele įvyko lietuvių kilmės amerikiečio Aurio Jarašūno ir jo partnerio Robbie Suttono vestuvių ceremonija. „Su savo partneriu susipažinau prieš septynerius metus. Greitai mes tapome neišskiriami, ir svajojome, kad galbūt vieną dieną būsime pilnateisė šeima. Lyg pasakoje, įstatymai mūsų krašte labai greitai pasikeitė, ir svajonė pagaliau tapo realybe,“ – pasakojo A. Jarašūnas. Dėl šios priežasties jaunavedžiai paprašė vestuvių ceremonijoje dalyvausiančių svečių atsisakyti tradicinių vestuvinių dovanų ir joms skirtas lėšas paaukoti LGBT* asmenų teises Lietuvoje ginančiai asociacijai LGL.

2014 metų vasarą A. Jarašūnas ir R. Suttonas suplanavo atostogas Europoje, kurių metu lankėsi ir Lietuvoje. „Prieš atvykstant į Lietuvą, sustojome Vienoje. Aplankėme Schönbrunn rūmus – ten atsiklaupiau ant laiptų ir pasipiršau. Į Lietuvą atvykome jau su žiedais… Lietuvoje nustebau, kiek pažįstamų mus sveikino. Tiek jauni, tiek seni, net ir konservatyvių pažiūrų žmonės. Ir mes pajutome: čia – ir mūsų namai!” – tikino A. Jarašūnas.

Išgirdęs bičiulės Kendros pasakojimą apie savanorystę LGL, A. Jarašūnas ėmė svarstyti galimybę skirti paramą organizacijos vykdomoms iniciatyvoms ir veikloms. Š. m. gegužės mėnesį asociaciją LGL pasiekė pirmieji pranešimai apie Aurio Jarašūno bei jo partnerio Robbie Suttono artimųjų ir bičiulių organizacijai skirtą paramą. Jaunavedžių iniciatyvą išreikšti paramą Lietuvos LGBT* bendruomenės interesus atstovaujančios organizacijos veikloms palaikė didžioji dalis vestuvių ceremonijoje dalyvavusių svečių: asociacijai LGL gegužės-birželio mėnesiais skirta 1630 eurų vertės parama.

https://youtu.be/3UvpJRd9SsY

„Esame nepaprastai dėkingi A. Jarašūnui, R. Suttonui bei poros artimiesiems ir draugams už išreikštą pasitikėjimą asociacija LGL. Džiugina, kad užsienyje gyvenantys lietuviai taip aktyviai domisi LGBT* bendruomenės situacija Lietuvoje ir prisideda prie bendrų pastangų siekiant LGBT* asmenų lygybės. Nuoširdžiai linkime šiai šeimai ilgo ir laimingo gyvenimo kartu bei užtikrinime, kad Jūsų paramos dėka kitais metais LGL organizuojamos “BalticPride” eitynės Vilniuje bus dar įsimintinesnės,“ – pabrėžė asociacijos LGL vadovas Vladimiras Simonko.

Nacionalinė LGBT* teisių organizacija LGL nuoširdžiai dėkoja A. Jarašūnui, R. Suttonui bei poros artimiesiems ir bičiuliams už skirtą paramą bei primena, kad siekiant kryptingai ir efektyviai atstovauti Lietuvos LGBT* bendruomenės interesus ypatingai svarbus ir kiekvieno LGBT* asmenų teisių užtikrinimui neabejingo žmogaus indėlis. Dėkojame visiems prisidedantiems prie mūsų bendrų tikslų!

Grafinis elements
Grafinis elements
Grafinis elements
Grafinis elements
Komentuoki