Atidaryti paeišką Grafinis elementas
Atidaryti paiešką Grafinis elementas
Uždaryti paieškos laukelį
Aktualu

Nacių uniforma vilkintis tipas Kauno kavinėje „Pizza Jazz“ darbuotojų nepapiktino – šokiravo tik hitlerininkų mostu pasveikintą užsienietį

Nacių uniforma, Wikimedia commons nuotr.

Saulius Tvirbutas, 15min.lt | 2014 04 01

Kaune, Senamiestyje esančioje picerijoje „Pizza Jazz” sulaikytas nacių uniformą vilkintis vyras. jei ne policiją iškvietęs užsienietis Richardas Shofiledas, į nacių uniformą niekas taip ir nebūtų atkreipęs dėmesio.

R.Shofieldas savo socialinio tinklalapio paskyroje pasakojo sekmadienį ėjęs pro piceriją ir pamatė viduje sėdintį nacių karininko uniforma vilkinti vyrą. Jis sėdėjo su kompanija draugų ir kalbėjo lietuviškai.

R.Shofieldas užkalbino uniformuotą lankytoją, kai šis išėjo parūkyti ir pasveikino užsienietį hitlerininkų mostu. Lietuvis pavaišino R.Shofieldą cigaretę ir paklaustas, ką jis veikia, atsakė: „Ieškau žydų sudeginti”.

Užsienietį pribloškė, kad picerijos personalas visiškai nereagavo į nacių uniformą vilkintį vyriškį. Toliau jis aprašo jį nustebinusios padavėjos elgesį.

„Tuomet (kuo labai žaviuosi Lietuvoje) laukan išėjo padavėja ir pareikalavo iš karto susimokėti – tai plačiai paplitusi praktika šalyje, kurioje visi vieni kitais nepasitiki. Jos pasiteiravau, ar tai, kad pavogsiu arbatos puodelį, jai atrodo blogai, o aptarnauti klientą, apsirengusį nacių uniforma, jau gerai. Ji atsakė, kad aš nesuprantu ir viskas yra gerai” , – stebėjosi užsienietis.

Jis paprašė pakviesti ką nors iš picerijos vadovų, bet padavėja atsisakiusi. Tada R.Shofieldas iškvietė policiją, kuri atvyko po 13 minučių ir išsivežė pažeidėją.

Grafinis elements
Grafinis elements
Grafinis elements
Grafinis elements
Komentuoki