Atidaryti paeišką Grafinis elementas
Atidaryti paiešką Grafinis elementas
Uždaryti paieškos laukelį
Aktualu

JAV hiphopo atlikėjas su Lietuvos jaunimu kalbėsis apie patyčias

Hiphopo atlikėjas Wordsmith.

JAV ambasada Lietuvoje, manoteises.lt | 2019 05 03

JAV ambasados kvietimu gegužės 6-10 dienomis Lietuvoje lankysis pasaulinio garso hiphopo atlikėjas Wordsmith su komanda. Ši viešnagė yra tarptautinio Wordsmith turo Lietuvoje, Baltarusijoje, Latvijoje ir Estijoje dalis. Vienšnagės metu atlikėjas sieks atkreipti visuomenės dėmesį į opią patyčių problemą, įgalinti sąmoningus žmones, ypač jaunimą, jas pastebėti ir žinoti būdus, kaip su patyčiomis kovoti.

„JAV ambasados vardu džiaugiuosi galėdama pristatyti repo atlikėją Wordsmith ir jo talentingą grupę. Mūsų tikslas ne tik mėgautis jų kuriama muzika, bet kartu vieningai pasisakyti prieš patyčias. Wordsmith kūryba kviečia būti kartu, siunčia svarbią žinutę ir dar kartą primena mums apie žmogaus teises. Jei tenka kęsti, reikia keisti!“, – sako JAV ambasados kultūros atašė Meghan Luckett.

Wordsmith (tikrasis vardas Anthony Parker) su komanda apsilankys penkiuose Lietuvos miestuose – Ukmergėje, Prienuose, Utenoje, Šiauliuose ir Kaune – kur moksleiviams ir miestiečiams surengs edukacines dirbtuves ir nemokamus koncertus. Kartu su Wordsmith po Lietuvą keliaus ir mūsų šalies atlikėjai – Omerta ir „Operatyvūs“.

Wordsmith yra profesionalus, nuolat augantis atlikėjas, kilęs iš Baltimorės, Merilando valstijos. Jo tikslas – kurti kokybišką ir prasmingą muziką, kuri šviestų visuomenę aktualiomis temomis bei, žinoma, leistų pasilinksminti. Wordsmith atstovauja savo miestui nacionalinėje ir tarptautinėse scenose rengdamas atsakingo hiphopo bei teatro pasirodymus. Atlikėjas sukūrė daugiau nei 30 kūrinių filmams, televizijai, interneto vaizdo įrašams, žaidimams ir reklamoms tokioms kompanijoms kaip NFL Network, CBS, NBC, Fox, Style, Bravo, Nintendo Wii ir daugeliui kitų. Jo kūriniai dažnai skamba įvairiuose renginiuose bei filmuose. Per ketverius metus už savo muziką Wordsmith pelnė „PRO Society“ apdovanojimą ASCAPLUS.

Dėl savo pasiekimų nepriklausomos muzikos scenoje Wordsmith tapo „Grammy“ komisijos nariu. Jis taip pat dalyvauja JAV Valstybės departamento kultūrinės diplomatijos programose.

Renginiai Lietuvoje yra Lietuvos vaikų ir jaunimo centro kartu su VšĮ „Miesto pulsas“ įgyvendinamo ir JAV ambasados Vilniuje remiamo projekto „Hype’ink be patyčių“ dalis.

Nemokami renginiai vyks:

Gegužės 6 d. Wordsmith atvyksta į Ukmergę. Ukmergės Antano Smetonos gimnazijoje jie surengs edukacines dirbtuves. 18:00 vyks koncertas Ukmergės kultūros centre (adresas: Kauno g. 8, Ukmergė).

Gegužės 7 d. dirbtuvės vyks Prienuose, „Žiburio” gimnazijoje; 18:00 koncertas –Prienų kultūros centre (adresas: Vytauto g. 35, Prienai)

Gegužės 8 d. dirbtuvės ir koncertas (18:00 val.) bus rengiami Utenos Kultūros centre (adresas: Aušros g. 49, Utena)

Gegužės 9 d. dirbtuvės vyks Šiaulių Saulėtekio gimnazijoje; 18:00 koncertas, Šiaulių koncertų salėje „Saulė“ (adresas: Tilžės g. 140, Šiauliai)

Gegužės 10 d. pasirodymas vyks Kaune, renginyje „Naktinis krepšinis“ renginyje.

Grafinis elements
Grafinis elements
Grafinis elements
Grafinis elements
Komentuoki