Aktualu

Naujas projektas „Friendly Vilnius“ bus atviras neįgaliesiems, LGBT, kitataučiams ir vegetarams

Šiandien pristatomas naujas projektas Friendly Vilnius“ (draugiškas Vilnius). Jo rengėjai sako, kad projektas skatins miesto atvirumą visoms tautybėms, gyvenimo būdams, seksualinėms orientacijoms ir negalioms.

Vilniečiai ir miesto svečiai, aplankę interneto portalą – friendlyvilnius.lt – ir įvedę norimą draugiškumo kategoriją, atras jiems tinkančią kavinę, grožio saloną ar kitą ieškomą įmonę.

Ši idėja – sėkmingos LGBT friendly Vilnius“ iniciatyvos tąsa. Režisieriaus Romo Zabarausko pradėtas žemėlapis buvo pirmasis, sužymėjęs Vilniaus kavines, palaikančias LGBT bendruomenę.

Mes vis labiau tampam globalia visuomene, kurioje lankosi, prisiglaudžia ar tiesiog gyvena ir atsiskleidžia skirtingiausi žmonės. Atėjo metas dar labiau išplėsti savo draugiškumo ribas. Atėjo metas pažinti vieni kitus ir padėti vieni kitiems,“ – naujos iniciatyvos reikalingumą aiškina R. Zabarauskas.

Friendly Vilnius“ globėju tapo Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narys Mark Adam Harold, kuris teigia, kad projektas pavygins ir Vilniaus ekonomiką: Aš taip myliu Vilnių, kad prieš vienuoliką metų nusprendžiau čia emigruoti iš Londono. Man garbė palaikyti šį projektą. Kartu su Romu sunkiai dirbsime, kad Vilniuje būtų daugiau šypsenų. Šis projektas neabejotinai pagerins miesto atmosferą ir ekonomiką.“

Prie Friendly Vilnius“ iniciatyvos prisijungė jau 15-a įmonių. Tarp jų – Odontika“ klinika, Jungle Street“ tatuiruočių salonas, atsikeli ir varai“ drabužių kabinetas, bei kavinės Cozy“, Niño“, Rhum Room“, Cafe de Paris“, ŠMC kavinė“, Le Butcher“, Popierinis baras“, Marsas“, Drama Burger“, Bistro 18“, Zoe’s bar&grill“, Inkilas Bar“. Vasaros sezonui planuojama išleisti draugiško Vilniaus žemėlapį.

Friendly Vilnius“ bus pristatytas šiandien, 18.30 val., kavinėje “Cafe de Paris”. Daugiau informacijos apie renginį:

https://www.facebook.com/events/1068347416530520/

Komentarai (0)
Susiję straipsniai