Atidaryti paeišką Grafinis elementas
Atidaryti paiešką Grafinis elementas
Uždaryti paieškos laukelį
X

Paremk Lietuvos žmogaus teisių centro veiklą!

Kasdien siekiame mažinti atotrūkį tarp deklaruojamų vertybių – laisva, vakarietiška, demokratiška, žmogaus teises užtikrinanti Lietuva – ir realybės, kurioje žmonės gyvena šiandien. Dirbame tam, kad užtikrintume žmogaus teises Lietuvoje ir padėtume kiekvienam jaustis oriai būnant savimi.

Reklaminis baneris Reklaminis baneris
Pasirašyk

Peticija dėl Lietuvos policijos neveiklumo vykstant neapykantos nusikaltimams

Pasibaigusi
2018 07 23
Komentarų skaičius

7

Grafinis elementas

Lietuvos policijos generaliniam komisarui Linui Pernavui

Mes, Lietuvos gyventojai, stebime, kad policija selektyviai žiūri į savo pareigas ir pamiršo savo šūkio „GINTI. SAUGOTI. PADĖTI“ reikšmę. Policija ne tik vengia tirti neapykantos nusikaltimus daromus internete, bet ir fizinius užpuolimus gatvėse.

Fabian Sanchez patirta neapykantos ataka yra tik viena iš daugelio panašaus tipo istorijų pavyzdžių, į tai policija reagavo neadekvačiai.

Ekvadoriečio užpuolimas Vilniuje: policijos ir nukentėjusiojo versijos kardinaliai skiriasi – https://bit.ly/2NEuRzn

VIDEO: Prieš užsienietį – rasistinis išpuolis https://bit.ly/2uWmuaE

Negalime leisti Lietuvos policijai toliau neatkreipti dėmesio į ksenofobiją, neinformuoti žmonių apie procedūras, nebausti blogų policininkų, ignoruoti įstatymus, vengti pradėti tyrimus, toleruoti neapykantos kurstymą, meluoti žiniasklaidai ir palikti žmones be reikalingos pagalbos.

„Aš vis dar priblokštas dėl melagingos informacijos, kurią policija skleidė žiniasklaidai. Vietoj pasiūlytos realios pagalbos, atrodo, jie tik bandė ieškoti priežasčių, kaip nepradėti tyrimo dėl šio rasistinio išpuolio prieš mane. Ačiū geriems žmonėms iš Vilniaus, kurie palaiko mane!” – Fabian Sanchez.

„Peticija dėl Lietuvos policijos neveiklumo vykstant neapykantos nusikaltimams“ baigėsi 2019 lapkričio 7 d., ją parėmė 304 žmonės.  Visą pasirašiusių asmenų sąrašą rasite ČIA.

Grafinis elements
Grafinis elements
Grafinis elements
Grafinis elements
Komentuoki

 1. Nesvarbu

  Taip policja neziuri i tau padaryta uzpuolima,neatlieka tyrimu del svetimo turto vagysciu,o tik protokolauja,naudoja jega,daro finansinius nusikaltimus,kontrolieriai irgi tik padeda pralobti mokesciu rinklaivu emejams

 2. LT

  Lietuvoj yra policijos diktatūra. Kas su tuo nesutinka ar bando įrodinėti policininkų aferas, tampa LT ir policijos priešu ir atsiduria policijos juodame saraše (nebūtinai fizine forma). Kuo labiau bandai gintis nuo policijos ir įrodinėti jų aferas, provokacijas ar kitą, tuo labiau esi puolamas .Apie tai, kad policija vienodai gina visus LT piliečius ( tame tarpe ir ne pareigūnų giminaičius ) , reiktų rašyti pasakose vaikams iki 6m.
  Melagingi policininkų parodymai teismuose , nors yra visi įrodymai su filmuota ir garso medžiaga, yra visiškai nematomi ir ignoruojami.
  Vienas is angelų sargų pavyzdžių – Vytautas IP: 88.223.78.55
  Po tokio komentaro kyla klausimas, kiek pareigūnų LT trolina prie kompo, vietoj to, kad nors kažką nuvektų ne policininkų giminaičių , o teisinės EU (!) valstybės labui.

 3. Vytautas

  Esu labai patenkintas POLICIJOS darbu. Tik galėtų labiau pasistengti teroristus antifašistus, bei black live matters judėjimus sutriuškint. O poto jau imtis “žmogaus teisių” kontrolės balvonų. Ačiū ir sekmės.

 4. jonas

  taip as pasitykejau ir tykejau policija ir teisesauga visa pakol nesusiduriau su rimta beda vat ir paaiskejo kaip dirba visa teisesauga ogi mala konkretu s taip policija tikrai bardakas ar ji yra ar nera jokio skirtumo kur yra komisaras atsimerkt laikas daryt tvarka nes daro kaip nori ir ka nori naujas masinas valstybini turta dauzo kaip pastebejau , o isvis atlikti savo pareigu nenori atsedi gauna atlygi uz svaru darba ir mulkina piliecius ikiteisminiai tyrimai vyksta nepagristai ilga laika tiek kiek nori tiek vilkina , papuolus i rimta beda nepadeda kaip priklauso o gina nusikaltelius galimai uz kysius ir ignoruoja nukentejusius savo neveiksnumu taip tik pakenkia padaro didesne zala bei sukelia nusivylima tad siulau paleisti ilgu atostogu policija geriau pensijas dadet zmonem ar vaiku namams ligoniams pasveikti o cia tik svaistomi pinigai musu visu ir gadinami nervai per juos apsiginkluoti reiktu patiems ir saugot savo sveikata ir turta savo lesomis kam moket uz nieka kazkam nusikalteliu bendrininkams visiskas nusivylimas teisesauga ji nereikalinga tokia isvis sistema supuvus

 5. Rimui

  Mielas Rimai, savi – tai visi civilizuoti žmonės, iš kur jie bebūtų.

  Žmogiškasis solidarumas nemato tautų, spalvų ar sienų. Mato nusikaltėlius ir nukentėjusiuosius. Tokie patys labai jau lietuviški lietuviai kaip jūs, jums pačiam ir atsuks nugaras, kaip papulsit į bėdą, nes ne jūs jiems rūpėsit, o kažkokie kiti labiau “savesni”.

  Tad nesuprantu, jūs norit kažkokio tai specialaus policijos ekipažo, kuris spręstų tik grynaveislių lietuvių bėdas? Neišsigąskit, padedant solidarumo parašą niekas neatims iš jūsų policijos apsaugos. Kas jau hipokratiškas – tai jūs pats.

 6. Rimas

  Jus geriau pirma saviem padekit. Policija neaprendzia vagysciu sumusimu ar kitokiu nusikaltimu lietuvio atzvilgiu o cia matai dave kelis smugius ir viskas. Pasauline krize, lietuva ant koju…. labai jau hipokratiski esat mielieji.

 7. Simonas K.

  Adekvatumo!