Atidaryti paeišką Grafinis elementas
Atidaryti paiešką Grafinis elementas
Uždaryti paieškos laukelį
Pasirašyk

Stop LGBTQ diskriminacijai

Pasibaigusi
2019 11 04
Komentarų skaičius

44

Grafinis elementas

LR Prezidentui Gitanui Nausėdai

LR Seimui

LR Vyriausybei

Metas liautis cenzūruoti informaciją apie LGBTQ (lesbietės, gėjai, biseksualūs, translyčiai, queer), naudojantis įstatymais.

Šia peticija išreiškiu savo kaip piliečio pritarimą, kad visos bendruomenės, įskaitant ir LGBT bendruomenę, turi teisę būti reprezentuojamos žiniasklaidoje ir ši informacija turi būti prieinama įvairaus amžiaus žmonėms.

Lietuva – vienintelė šalis Europos Sąjungoje, kurioje informacija apie homoseksualius ar biseksualius žmones laikoma žalinga nepilnamečiams.

Šiuo metu galiojantis Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymas draudžia skleisti informaciją, kuria „niekinamos šeimos vertybės, skatinama kitokia, negu Lietuvos Respublikos Konstitucijoje ir Lietuvos Respublikos civiliniame kodekse įtvirtinta, santuokos sudarymo ir šeimos kūrimo samprata“.

Ši įstatymo nuostata suteikia galimybę asmenims, bandantiems visuomenei įteigti, kad egzistuoti gali tik vienintelė tinkama seksualinė orientacija – heteroseksualumas – cenzūruoti kūrėjus, reikalauti juos versti rašyti pasiaiškinimus įvairioms komisijoms ir tarnyboms bei kitaip trukdyti kurti.

Naujausias to pavyzdys – Elenos Reimerytės laida „Spalvos“. Dokumentinį pasakojimą apie tėčius-gėjus, auginančius vaikus Didžiojoje Britanijoje, sukūrusi ir portale LRT.lt transliavusi kūrėja, priversta aiškintis dėl tariamų „lytinių iškrypimų ir kitokių šeimos sampratų“ propagavimo.

Laukdama Lietuvos radijo ir televizijos komisijos bei Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybos sprendimų, laidos „Spalvos“ autorė  yra priversta stabdyti kitų, jau parengtų dokumentinių pasakojimų apie LGBT bendruomenę, transliaciją.

Remiantis šiuo įstatymu, praeityje buvo cenzūruoti ir du socialinės reklamos video klipai, iš prekybos išimta pasakų knyga „Gintarinė širdis“.

Savo trisdešimtąjį nepriklausomybės gimtadienį pasitinkanti nepriklausoma Lietuva turėtų tapti šalimi, kurioje laisvas žodis ir laisvė pažinti bei priimti žmones, nepaisant jų seksualinės orientacijos – pamatinė vertybė.

Raginame kuo greičiau teikti Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymo pataisas ir panaikinti bet kokias galimybes iš viešosios erdvės šalinti informaciją apie LGBTQ kaip kenkiančią nepilnamečiams.

Žiniasklaida, nušviečianti skirtingas patirtis ir skatinanti vienas kito priėmimą, neturi būti cenzūruojama.

Pasirašau, kad šitas įstatymas būtų perrašytas taip, kad žiniasklaidos reprezentacijoje nediskriminuotume žmonių pagal jų seksualinę orientaciją.

Peticija „Stop LGBTQ diskriminacijai“ baigėsi 2020 m. balandžio 16 d., ją parėmė 10372  žmonės.  Visą pasirašiusių asmenų sąrašą rasite ČIA.

Grafinis elements
Grafinis elements
Grafinis elements
Grafinis elements
Komentuoki

 1. Donatas Ruzgys

  Visi esam lygus, ir visi turim prisiimti lygiai tokias pačias atsakomybes sau ir visuomenei, bei privalumus :)

 2. Ehh.. jūs...

  Kodėl taip darot mes irgi žmonės! Dar laiko nepilnamečių žalingu įpročių? Jais netampama pvz. ,,Noriu buti lesbietė man reikia merginos or taip visą gyvenimą” TAIP NEBŪNĄ!! jais gimstama!!! Tik pvz 15 metų sužinai kad tokia esi nes nejauti potraukio vaikinams. Kai kurie supranta 26 metų netgi ir 46 metų! Visiems skirtingai nesuprantu kodėl mūsų nekenčias? Mes juk nieko nepadarėm!

 3. nijole kretavišienė

  Kitokios orientacijos žmonių buvo ir tarybiniais laikais, niekas jų nei tada, nei dabar neskriaudė. Lietuva katalikų kraštas, katalikų šventose knygose yra Dievo pasmerkimas ir pasišlykštėjimas iškrypimu. Kam stebėtis kad tuo šlykštisi ir tikintieji, ypač tuo. kad norima oficialiai per valstybines mokyklas ir bibliotekas skleisti tą ,,mokslą”.Man asmeniškai tokia ar kitokia orientacija nemaišo, tik nepatinka tikinčiųjų puolimas ir žeminimas, ypač kunigų, nes visais laikais jie daug nusipelnė Lietuvai.O kita orientacija gal reikalinga, kad žmonių per daug? Tai taip ir aiškinkit, kad bėda pasauliui, ką daryti.

 4. Rosva

  Tai pries gamta, pries zmones,pries Dieva!

 5. Tomas

  Komunizmo diktatūra grįžta. LGBT diktatūra. Kas nutinka žmogui nuo komentaro gero ar blogo? O gi nieko. Kas čia per kvailumas…

 6. Vilnietis

  Piktų komentatorių yra nemažai. Tiesa, bet iš vienos pusės, mes matome tam tikrą paveikslą, kiek gi žmonių nepritaria tokiom sąjungom ir nepritars. Manau, jie tiesiog nemoka ir nemato reikalo kultūringai išsireikšti, o ir anonimiškumas leidžia naudoti grubią retoriką. Bet šis balsas, parodo tam tikrą poziciją. Tai liečia ir kelią skinantį partnerystės įstatymą, kuriam dauguma žmonių nepritars. Klausimas ar jie bus išgirsti? Aišku, Laisvės partija ir Co juos tiesiog ignoruos, juk tai “neapykantos kalba”. Greit ir ofilcialioji žodžio laisvė turės problemu …

 7. Eh...

  Gražinkit pasaulį 10-15 metų atgal… Buvo tikrai geriau gyventi.

 8. Elisiejus Kumiscius

  Palaikykite mus!

 9. Aš už tai

  Kad jiems būtų leista gimdyt..🤣

 10. AGNĖ

  Skaitau komentarus. Jie pozityviai mane nustebino, nes tikėjausi keiksmažodžių.
  Vienas komentaras “apie meilė kam tik norit… tik vaikų nelieskit. Diskriminacija mokyklose lalala..”.
  Tai jei tokių žmonių bus. Jei tuos vaikus tie žmonės augins. Jei kils klausimai. Jei visuomenė šviesis ir nediskriminuos, tai paklausus kažkam iš vaikų kodėl turi du tėčius ar dvi mamas bus galima atsakyti adekvačiai, tolerantiškai. Lygiai kaip manęs klausdavo kur mano tėtis? Mane augino viena mama, kuri dar ir vėlai (lyginant) pagimdė. Nesijaučiu jokios traumos gavus. Nebuvau kažkaip diskriminuojama. O kai kas paklausdavo apie tėtį aš rimtu veidu paaiškindavau kur jis ir kodėl manęs iš darželio niekada nepasiėmė. Ir vienišą mamą supratau, kaip normą. Nors mes su mama valstybiniam lygmeny net nesiskaitom, kaip šeima.
  Su LGBTQ+ bendruomene niekaip nesuprantu kodėl jie taip atskiriami. Jie tokie pat. Man jie norminis vienetas. Tiek draugai, tiek pažįstami, tiek kolegos, tiek kursiokai. LGBT visur. Ką jie tokio padarė, kad juos taip diskriminuotų?

 11. Tomas (Justinui, kuris mus vadina siaurprociais)

  Salys, kurioms pasak jusu budingas siauras, trumpas mastymas:

  JAV, Jungtine Karalyste, Australija, Islandija, Svedija, Kanada, Vokietija, Prancuzija, Ispanija, Naujoji Zelandija, Danija, Argentina, Suomija, Liuksemburgas, Olandija ir t.t.

  Salys, kiurioms siauras mastymas nebudingas:

  Irakas, Uganda, NIgerija, Rusija, Egiptas, Iranas, Jamaika, Zimbabve, Senegalas, Afganistanas, Sudanas, Somalis ir t.t.

  Kaip sakant, jusu teise rinktis.

 12. Žaneta

  Jau tas etapas praeitas, kai žmonės buvo skirstomi į grupės.Pas mus šaly nors ir deklaruoja kad su žmogaus teisėmis viskas kaip ir gerai, bet lbgt kažkodėl diskriminuojami. Tai kur ta laisvė? Kur laisvas pasirinkimas? Kodėl žmonės save vadindami tradiciniais, kišasi į kitaip gyvenančius žmonių gyvenimus ir peršą savas tiesas? arba žiniasklaida skleidžią negatyvią, apie lbgt? Būtent žiniasklaida ir skaldo visuomenę. O kas dėl mokymo įstaigose, mokinukams reikia kalbėt ir juos šviest apie žmones, kad daugiau gautų info, apie skirtingus žmones.

 13. Leonas

  Viskas butu ok jeigu ne media, politika ir komercija su situo reikalu. Nes darosi graudu kai jaunimelis apsirukes su padazytom plauku sruogom protestuoja pries ptys nezino ka, ir aiskina kitiem su savo nuomone kaip reikia gyventi. Jie turbut isivaizduoja kaip cia viskas cool ir fun. Kad atsiras kaip vakaruose pride komercija kisama visur tai faktas, plius politines partijos oriantuotos i tai, bus katastrofa. Kitas zingsnis emigrantai is treciuju saliu kurie trinasi stoties patvoriais be darbo, ir turesim utopija durneliu su savo kvaila nuomone ir bedarbiu gvardija kuri nekalba musu kalba.

 14. Kostas

  Pagalvokite už ką pasirašot. Nors dabar nemadinga galvoti, bet labai madinga būti plačių pažiūrų ir tolerantišku viskam. Net dideliam paukščių būriui virš galvos.

 15. Justas

  Gal pakalbėkime apie saugiklių nebuvimą tokiai schemai:
  Susimokę du suaugę sadistai vyras ir moteris draugai sukuria planą:
  1. Susituokia kaip kad vyras ir žmona
  2. Įsivaikina kūdikius
  3. Nerašysiu kas vyksta, bet turbūt pats suprantat
  4. Galiausiai kūdikiai lopomi po reanimacijos
  5. Šita schema jau yra išaiškinta, nes būta jau ne vieno tokio kritinio atvejo (o kiek jų dar tokių nežinioje?)

 16. Augustas Canderis

  Prieš betkokią cenzūrą

 17. Justinas

  Visi pasirašę po šia “peticija” deklaruoja savo ale “platesnį neviduramžišką” mąstymą :D Realiai tai tik įrodo kiek yra siauro, trumpo, egoistinio požiūrio jaunuolių. Jei turėtumėte sveiką protą, tai daugiau pamąstytumėt apie pasekmes. Čia galvos laužyti nereikia, kelionės laiku irgi nebūtinos, tam kad pamatyti iki ko tai prives. Protingi žmonės mokosi iš kitų klaidų, na o kvailiai ir iš savo nepasimokys. Pasidomėkit apie asociaciją pasveikusiųjų exLGBT. Gal padarysit shortcut’ą ir sveikimas bus greitesnis.

 18. Justinas

  Eugenijau, galimai sugaišiu laiką veltui bandydamas jums vėl paaiškinti kiek bus 2×2
  Jei gebėtumėte suvirškinti visą tekstą, o ne pavienius žodžius, tai suprastumėte kad kalbu ne apie pedofilų santuoką su vaiku, bet kalbu apie saugiklių nebuvimą tokiai schemai:
  Susimokę du suaugę pedofilai draugai sukuria planą:
  1. Susituokia kaip kad būtų gėjai
  2. Įsivaikina kūdikius
  3. Nerašysiu kas vyksta, bet turbūt pats suprantat
  4. Galiausiai kūdikių žarnytės lopomos po reanimacijos
  5. Šita schema jau yra išaiškinta, nes būta jau ne vieno tokio kritinio atvejo (o kiek jų dar tokių nežinioje?)

  Va apie ką kalbu. Kai buvo ieškoma “šeimų” tyrimams kur vaikai auga T+T globoje, jų buvo ieškoma su žiburiu, nes tai nepopuliaru, kaip galėtų pasirodyti iš straipsnių apie Eltono, arba R.Martino išreklamuotas istorijas. Jūs rimtai manot kad yra daug gėjų, kurie trokšta įsivaikint? :D Egoistinis toks mąstymas nesugebant adekvačiai suvokti pasekmes išvardintas aukščiau!

 19. Deimantė

  Tie kurie tiki ir nepalaiko LGBT tai žinokit nu jūsų nuomonė yra tikrai viduramžietiška. Supraskite, kad tarp homoseksualių asmenų vysta meilė. Jugi jie tuokiasi, laikosi įsipareigojimo vienas kitam visą gyvenimą, pasitiki vienas kitu argi tai ne meilė? O meilę kuria Dievas. Kas liečia translyčius tai galiu pasakyti psichologų nuomones apie tai, kurie tai tiria ir yra pasakę, jog tai yra jų socialinė lytis, jie paprasčiausiai šitaip nugyvena basijausdami savimi ir laimingi tai vėlgi ar tikrai Dievui tai nepatinka? Absoliučiai pakeisti LGBTQ+ bendruomenės neįmanoma, nes neįmanoma pakeisti to, ką sukūrė Dievas, jis mus visus sūkurė tobulus

 20. Dariui

  Kaip smagu, kad parašėt visas įmanomas Biblijos citatas. Tai taip išeina, turėtume engti ir girtuoklius? Na, tokiu atveju, pusė Lietuvos kaip ir nurašyta…

 21. Darius

  Miela Aiste, sunku būtų nesutikti su jūsų mintimi, kad vaikas augdamas homoseksualų šeimoje būtų traumuojamas. Tačiau, derėtų suprasti ir aiškiai įsisąmoninti, kad traumos šaltinis būtų ne tai, kad jis turėtų du tėčius ar dvejas mamas, o neigiamas aplinkos požiūris. O aplinkos požiūris nesikeis, kol ji (aplinka) nematys teigiamų pavyzdžių. O tam, kad tokių pavyzdžių būtų, turi būti ir šeimų auginančių vaikus.

  Ir ne – visiškai negalima sutikti su mintimi, kad ” jei gejai ir lesbietes natūraliai negali lytinio akto metu pagimdyti vaikų”, tai jiems ir nereikėtų jų turėti. Jūs net nenujaučiate kaip savo homofobine potekste diskriminuojate potencialias homoseksualų šeimas, norinčias ir galinčias turėti vaikų. Mieloji – pasakykite kad neskirta turėti vaikų toms heteroseksualioms šeimoms, kurios dėl vienokių ar kitokių sveikatos niuansų negalėjo natūraliu būdu susilaukti vaikų, o susilaukė medikų pagalba, surogatinės motinystės pagalba…

 22. Aistė

  Man asmeniškai, tiek lesbietės tiek gėjai tegul tuokiasi, myli vienas kitą, tačiau esu kategoriškai prieš, kad augintų vaikus. Tai yra vaikų traumavimas. Pvz. Kadangi visoje Lt niekada mebus tolerancijos LGBT, dėl tam tikrų pažiūrų, pagalvokite kaip vaikai augdami kiek patirs patyčių momyklose klausimų kodėl tu turi dvi mamas arba du tėčius. Gal tokios poros ir labiau gali rupintis vaikais negu alkoholikų šeimos, tačiau mūsų šaliai reikia daug daug metų, kad pasikeistų jų požiūris. Tad kol kas tikrai nenoriu pritarti LGBT kad augintų vaikus, bet jei nori tuoktis, mylėti why not. Bet jei gejai ir lesbietes natūraliai negali lytinio akto metu pagimdyti vaikų kaip vyras ir moteris reiškiasi nėra skirta jiems šiame gyvenime turėti savų atžalų.

 23. Eugenijus

  Jjust, klausimas, ką ta statistika įrodo? JAV yra kontrastinga šalis kur pusė žmonių labai liberalūs o pusė labai konservatyvus ir LGBT santuokos lygybė įteisinta visai neseniai. Kodėl nepažiurėjus į Olandiją ar Švediją kur santuokos lygybė egzistuoja daug ilgiau? Arba į kitas Europos šalis? Ir kas nuo to kad tiek daug Amerikonų nemėgsta LGBT? At mes turime viskuo lygiuotis į JAV?

  Justinai, kokia čia logika, kaip vaikų įvaikinimas leistų pedofilams vesti vaikus?? Iš viso, nuo kada santykiai tarp dviejų su tuo sutinkančių suaugusių žmonių yra taspats kaip lytinis vaiko išnaudojimas??

  Dariau, senasis testamentas taip pat sako kad mes turim žiauriai, mirtinai bausti už smulkius nusikaltimus ar pažeidimus, kad žmogus įžeidęs savo tėvus turi būti užmuštas, kad Dievo vardo įžeidimasturi būti baudžiamas mirtimi… bet jeigu kokia krikščionių valstybė bandytų įteisinti visus senojo testamento baudimus, jūk visi pasibjarėtų kaip tai brutalu, kodėl jus renkates vieną pasirinktina citatą o nepasikliaunate visais šiais nuobaudais? Beje dėl naujojo testamento citatų, dauguma istoriku gynčijasi kad tai labai supaprastina interpretacija ir, pvz, Rom 1,32 dažnai impretuojama kaip Romenų Cibelės kultas kur žmonės stabmeldžiavo ir deivės šlovei dalyvavo orgijose.

  Lola, Vaidai, tai vaikai normaliai ir su vienu tėvu ar motina užauga, ir senelių ar vienos močiutės auginami išauga, kame dabar čia problema?? Ir pas heteroseksualus išauga homoseksualūs vaikai tai kodėl jūms atrodo kad pas homoseksualus augs tik homoseksualai ar “iškrypeliai” ir kad seksualinė orientacija priklauso nuo tai kas vaiką išaugino?

 24. Jjust

  Prievarta tolerancijos neįdiegsi – amerikiečių jaunimui lgbt įgriso:

  The number of Americans 18 to 34 who are comfortable interacting with LGBTQ people slipped from 53% in 2017 to 45% in 2018 – according to the annual Accelerating Acceptance report. And that is down from 63% in 2016.

  Driving the dilution of acceptance are young women whose overall comfort levels plunged from 64% in 2017 to 52% in 2018, says the survey.

  Among the findings:

  • 36% of young people said they were uncomfortable learning a family member was LGBTQ, compared with 29% in 2017.

  • 34% were uncomfortable learning their doctor was LGBTQ vs. 27% a year earlier.

  • 39% were uncomfortable learning their child had a school lesson on LGBTQ history vs. 30% in 2017. https://eu.usatoday.com/story/news/nation/2019/06/24/lgbtq-acceptance-millennials-decline-glaad-survey/1503758001/

 25. Irina

  Meilė neturi lyties!

 26. Giedrė

  Noriu Lietuvos be diskriminacijos !!! Su savo kvailais draudimais ir katalikiskumu tik toliau varysit jaunuosius lietuvius is salies.

 27. Dovilė

  Paskaičiusi šiuos komentarus, supratau kokios žmonių praplautos smegenys su bažnyčia. Ar geriau kai šeima “tradicinė” ir naudoja smurtą prieš vaiką ar kad “ne tradicinė” šeima augina gražia šeima. Ir iš vis vaikus labiau traumuoja TV pagalba ar kitos tokio pobūdžio laidos, manot jeigu vaikui parodysi, kad egzistuoja pasaulis daugiau negu tik kaimynai jis taps “nenormalus”. Žmonės paklausykite dabar 21 amžius, praplėskite savo akiratį truputį.

 28. Agota

  Jie yra tokie pat žmones kaip homosexsualai ir jie turi teise mylėti ir būti palaikomi. Kekvienas žmogus renkasi sau gyvenima todėl nemanau ar visuomenė turi kištis į jų givenima esam žmonės ir elkimės kaip žmonės

 29. Vaidas

  Pritariu Lolos nuomonei

 30. Ieva

  Visi mes esam zmones Ar tu homoseksualas Ar biseksualas, tavo zmogiskumo tas nekeicia. Visokiu zmoniu yra visokiu reikia. O tiè kurie yra pries eina jie svilpt.
  Pirmiausia reikia pasiziureti i save, ir tik tada Komentuoti kitus Ar ju pasirinkima.

 31. Deimantė

  Jau seniai aukščiausio lygio psischologai yra pasakę, jog homoseksualumas, biseksualumas, translytiškumas ir pan. nėra kažkokie sutrikimai ir vaikai jų šeimose užauga taip pat kaip tradicinėje šeimoje. Yra skirtingos šeimos, skirtingos seksualinės orientacijos. Prašau kitą kartą kai propoguosit savo kvailas nuomones tai įsitikinkit, ar jos yra teisingos. Jums gal atrodo, kad gėjai per daug skelbiasi? Jie bando įkvėpti kitus LGBTQ+ bendruomenės asmenis, nesislepia, pasako jog priklauso tai bendruomenei norėdami nesislėpti, nes daug žmonių yra susidarę neigiamą nuomonę apie juos, tai tie žmonės ir atsiskleidžia, kalba, daro, veikia. Jeigu niekas neatsiskleistų, tai nebūtų įteisintų jų santuokų ir lyčių pakeitimo procedūrų niekue pasaulyje. Aš tikrai myliu visus žmonės, nes jie yra žmonės nepaisant jų homofobijos ir klaidų padarytų gyvenime ir visiems visada atleidžių, nes jie klysta, o kai atleidžių-būna lengviau. Prašau būkite visi draugiški vieni kitiems, supraskite meilę, laisvę, žmogaus teises ir negyvenkite su neapykanta nors ir ji būtų nedidelė, nes taip bus dar geriau ir jums ir kitiems gyvent! ❤

 32. Justinas

  Šita LGBT sekta, pati kursto nesantaiką, pati provokuoja, o po to skundžiasi teismams ir verkia viešai į eterius ale “kaip jų nemėgsta atsilikusi nuo Europod Lietuva”.
  Nu baikit, melagiai. Niekas jūsų neengia neskriaudžia ir nediskriminuoja. Įstatymiškai viską ko sakot kad negalit – iš tikrųjų galit susitvarkyti per įgaliojimus pas notarą: paskolos, paveldėjimo klausimai, vienas kito atstovavimu visur visais klausimais ir tt. Išskyrus vaikų įsivaikinimą – kurių jūs neįsivaikintumėt net jei jums leistų! O tai būtų tik atviros durys pedofilams susituokti ale kaip gėjams ir žaloti įsivaikintus vaikus ir kūdikius. Tai jau vyksta tose šalyse kur tai legalu. Tai ką jūs čia bandot apgauti? Kuo tas moksleivių sąjungas papirkinėjat? Sorosas ir tam bapkių išrašė? Darykit viską ką norit, kas neprieštarauja konstitucijai ir niekas jums nei pusės žodžio nepasakys! Jau teisių turite daugiau nei mes!

 33. milda

  staiga tokie visi religingi :D lietuvos konstitucijoje nera valstybines religijos. reiskia, kad gyvenam laisvai ir kaledu seneliais netikim. sorry homofobai, teks sedeti savo burbule ir isivaizduot, kad seima – tai vyras ir moteris. IR BUTINAI VAIKAS, nu nes kitaip, tai ne seima :D

 34. Stop

  Tik nereikia kalbėti apie religiją visai ne vietoje ir ne laiku. Kada yra parašytas Senasis Testamentas? Maždaug 1200-400 m. pr. m. e. Kas Jį parašė? Tikrai jau ne paties Dievo ranka, o papasto mirtingojo, kuris vadovavosi TO METO ĮSTATYMAIS (kurių pagrindu ir moterys neturėjo jokių teisių, tai manot, kad taip ir toliu turi būti?). Tai apie ką mes ir kalbame. Galit necituoti SENIAUSIOS pasaulio knygos. Dariau, tikrai gerbiu Jūsų religiją, bet jinai čia dabar tikrai nereikalinga, pradėkit skirti Bažnyčios instituciją nuo valstybės, žodžio laisvės, cenzūros. Valstybės įstatymai galioja visiems, Bažnyčios tik žmonėmis, kurie tiki. Skirtumas yra.

 35. raimis

  Turiu ,net giminę homo,tačiau jis nors ir gyvena su draugu,bet keikia tuos kurie reklamuojasi ir tuo labiau kiršina žmones tarpusavyje,aš gerbiu jo apsisprendimą ir toleruoju,tačiau nekenčiu tų aferistų kurie gaudami pinigų iš užsienio daro škandalus ir dirbtinus,bei kitaip mastantį žmogų išvadina nacionalistu,homofobu ir.tt tegul vaikas paaugęs pats nusprendžia ar jam geriau būti homo ar tradicinės,prie ko čia būtent savo propogandą kišat—–tikiu kuo toliau dėl tokių jūsų pačių veiksmų tolerantiškų žmonių tik sumažės ir nors patys kalti rėksit ,kad muša.Pagalvokit arba pasikonsultuokit su savo specais iš užsienio———-atsiminkit psihologiją,kuo žmogui daugiau brukama,tuo jis daugiau priešinasi.Čia patarimas,atbukusiems jūsų vadams,kurie naudojasi jumis siekiant gauti financinės naudos….

 36. Darius

  LGBT yra Sodomos ir Gomoros ištvirkimo nuodėmių sąrašas

 37. Darius

  Laiškas broliams ir sesėms katalikams, kurie palaiko homoseksualių santykių nuodėmę.

  „Moteris nevilkės vyriško apdaro nei vyras rengsis moteriškais drabužiais, nes, kas taip daro, kelia pasibjaurėjimą Viešpačiui, tavo Dievui“ (Pak 22, 5).

  Gerbiamasis broli/sese katalike. Būti kataliku reiškia ir gyventi pagal katalikų tikėjimą, tai yra visų pirma pagal Dievo žodį. Tasai, kuris tiki į Dievą Tėvą, Dievą Sūnų ir Dievą Šventąją Dvasią ir kuris tiki kiekvienu Dievo žodžiu – Dievo apreiškimu – kas tiki tuo, kas parašyta Šventajame Rašte ir kas laikosi Bažnyčios – Kristaus kūno nuostatų – to ką sako Katalikų Tradicija, tasai eina tikruoju Keliu ir tarnauja Tiesai, o ne melui. Homoseksualūs lytiniai santykiai yra nuodėmė, transgenderizmo ideologijos įgyvendinimas yra nuodėmė, kas palaiko asmenis, darančius šias nuodėmes, kas tiesiogiai ir netiesiogiai palaikydamas – skatina juos daryt homoseksualizmo nuodėmes – daro papiktinimo nuodėmę. Be to dažniausiai viena daroma nuodėmė apauga kitomis – melu, tėvų negerbimu, Dievo nemylėjimu ir kt.. Kiekvienas tikras katalikas yra perskaitęs Šventąjį Raštą – Dievo žodį, ir juo vadovaujasi kasdien.

  „Dievas sukūrė žmogų pagal savo paveikslą, pagal savo paveikslą sukūrė jį; kaip vyrą ir moterį sukūrė juos. Dievas palaimino juos, tardamas: „Būkite vaisingi ir dauginkitės, pripildykite žemę ir valdykite ją!““ (Pr 1, 27–28).

  Senajame testamente apie homoseksualizmo nuodėmes:

  „Nesugulsi su vyriškiu tarsi su moterimi; tai pasibjaurėtina. Neturėsi lytinių santykių su jokiu gyvuliu ir nesuterši savęs gyvuliu… Tai begėdiškas iškrypimas. Nepasidarysite nešvarūs nė vienu šių papročių, nes tokiais papročiais susiteršusios tautos, kurias išvarau jūsų akyse. Taip buvo suterštas kraštas, todėl nubaudžiau jį už jo kaltę, ir pats kraštas išvėmė savo gyventojus… Kas padaro vieną šių pasibjaurėtinų dalykų, bus pašalintas iš savo tautos… Aš esu Viešpats, jūsų Dievas“ (Kun 18, 22–30).
  „Tuomet Viešpats tarė: „Šauksmo prieš Sodomą ir Gomorą taip padaugėjo, ir jų nuodėmė tokia sunki, kad turėjau nužengti ir pamatyti, ar jie iš tikro elgiasi, kaip skelbia mane pasiekęs šauksmas“ (Pr 18, 20–21).
  „Moteris nevilkės vyriško apdaro nei vyras rengsis moteriškais drabužiais, nes, kas taip daro, kelia pasibjaurėjimą Viešpačiui, tavo Dievui“ (Pak 22, 5).
  „Nėra jokios abejonės, kad čia morališkai pasmerkiami homoseksualiniai santykiai“, – moko Bažnyčia

  Antai kas rašoma Šventajame Rašte Naujajame Testamente apie homoseksualių santykių nuodėmes:

  “Panašiai ir vyrai, pametę prigimtinius santykius su moterimis, užsidegė geiduliais vienas kitam, ištvirkavo vyrai su vyrais, ir už iškrypimą jiems patiems būdavo vertai atlyginama. Rom 1,27”
  “Nors žino Dievo sprendimą, jog visa tai darantys verti mirties, jie ne tik patys taip daro, bet ir palaiko taip darančius. Rom 1,32”
  “Aš jums rašiau savo laiške, kad nebendrautumėte su ištvirkėliais. Suprantama, ne su visais šio pasaulio ištvirkėliais, gobšais, plėšikais ar stabmeldžiais, nes tada reikėtų pasitraukti iš šio pasaulio. Bet aš jums rašiau, kad nebendrautumėte su tuo, kuris vadinasi brolis, o yra ištvirkėlis, gobšas, stabmeldys, keikūnas, girtuoklis ar plėšikas. Su tokiu nesėskite už vieno stalo! 1 Kor 5, 9-11”
  “Argi nežinote, kad neteisieji nepaveldės Dievo karalystės? Neklyskite! Nei ištvirkėliai, nei stabmeldžiai, nei svetimautojai nei sanguliautojai su vyrais, nei vagys, nei gobšai, nei girtuokliai, nei keikūnai, nei plėšikai nepaveldės Dievo karalystės. 1 Kor 6, 9-10”
  “Kūno darbai žinomi; tai ištvirkavimas, netyrumas, gašlavimas, stabmeldystė, burtininkavimas, priešiškumas, nesantaika, pavyduliavimas, piktumai, vaidai, nesutarimai, susiskaldymai, pavydai, girtavimai, apsirijimai ir panašūs dalykai. Aš jus įspėju, kaip jau esu įspėjęs, jog tie, kurie taip daro, nepaveldės Dievo karalystės. Gal 5, 19-21”

  Plačiau:
  https://fsspx.lt/musu-zurnalas/pulkim-ant-keliu-nr-21-2006-04-seima-ir-homoseksualizmas/kun-edmundas-naujokaitis

  Taip kad nemeluoki, kad gyveni katalikiškai, nes skatini homoseksualaus elgesio nuodėmes, jas palaikai ir skleidi melą, bet ne Tiesą.

 38. Darius

  Homoseksualūs lytiniai santykiai yra nuodėmė, transgenderizmo ideologijos įgyvendinimas yra nuodėmė, kas palaiko asmenis, darančius šias nuodėmes, kas tiesiogiai ir netiesiogiai palaikydamas – skatina juos daryt homoseksualizmo nuodėmes – daro papiktinimo nuodėmę. Be to dažniausiai viena daroma nuodėmė apauga kitomis – melu, tėvų negerbimu, Dievo nemylėjimu ir kt..

 39. Darius

  Sodomos ir Gomoros sąrašas ilgėja.. Kiek žmonių suklaidintų ir apgautų…

 40. ŽIV statistika

  Tai nėra diskriminacija.

 41. Regina

  Nesuprantu kam neigti tai kas yra faktas. Yra daug skirtingų žmonių, jų Yra.

 42. Lola

  Ir biski jausk skirtumą, kur rodo 24val kaip pykstasi šeimą taip tai nėra gerai ir niekada to nepateisinsiu bet tai nereiškia kad turi tapti kažkoks iškrypęs žmogus ,būk tokių kokia ira būti tavo paskirtis VYRAS , O ne boba su kiausais nu žinok baisu garbė žmogus kaip tu čia nusisneki

 43. Lola

  Ir manau kuo mažiau tokios orentacijos žmonės turėtų viešinti save tai žala ne tik vaikams tai žala ir suaugusiems, atvirai šlykštu klausyti ir žiūrėti kaip naglį save viešini, kokius postus ,nuotraukas įkeli siaubas tai nėra normalų jai esi kažkoks iškrypęs tai būk sau iškrypęs o nerodik ir nesuteik progos pabandyti sugundinti normalios orentacijos žmogų palenkti į tavo pasirinkimą, tai yra baisu ,taip tai tavo pasirinkimas tokių būt bet soryy pasilaikyk viska sau ,ką tu zinai gal tave vaikai stebi, juokai juokais bet asmeniška gyvenimą laikykis sau!!!!!

 44. Lola

  Labas vakaras ,jūs juokaujat, pasirašyti peticiją dėl to kad vaikus būtų leidžiama auginti kitos orentacijos žmonėms, baikit juokus, tai tikrai traumą vaikams mes sukurti gyventi ir auginti vaikus esant tėčiu ir mama o ne tetiui ir teciui arba mamai ir mamai aš tik prieš kokie tie vaikai užaugs tokiose šeimose tai gryniausias iskrypimas, gyvenime nenorėčiau kad mano vaikas esant kažkokiai situacijai papultu pas kitokios orentacijos žmonės comon žmonės atsimerkit tai ISKRYPIMAS!!!!!!!!