Atidaryti paeišką Grafinis elementas
Atidaryti paiešką Grafinis elementas
Uždaryti paieškos laukelį
X

Paremk portalą manoteises.lt!

Ir tau patinka manoteises.lt? Paremk portalą, skirdama (s) 1,2 % gyventojų pajamų mokesčio Lietuvos žmogaus teisių centrui. Nes kiekviena istorija svarbi!

Reklaminis baneris Reklaminis baneris
Aktualu

LGL iniciatyva „KEISK” ragina remti LGBT žmonių teises

Kampanijos „Keisk“ iliustracija.

Nacionalinė LGBT* teisių organizacija LGL | 2014 08 14

„Eurobarometro” apklausos duomenimis, tik 12 % Lietuvos gyventojų teigia pažįstantys bent vieną gėjų, lesbietę ar biseksualų asmenį, vos 3 % – translytį žmogų. Tai parodo, jog LGBT asmenys Lietuvoje susiduria su sustabarėjusiais prietarais ir tiesiogine ar netiesiogine diskriminacija.

Šiandien Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos reklamos paviljonuose pasirodė 126 socialinės kampanijos „KEISK“ stendai, pabrėžiantys, kad Lietuvos visuomenėje egzistuoja ir LGBT asmenys. Tik pripažinę visuomenės įvairovę paskatinsime LGBT žmones atsiverti.

Asociacijos LGL Youtube kanale jau galima peržiūrėti į akistatą su visuomenėje vyraujančiais stereotipais kviečiantį vaizdo klipą. Skaitmeninėse istorijose veikia ir klaidingus įsitikinimus paneigia realūs žmonės.

Asociacija LGL kampanijos metu ragina aktyviai išsakyti savo pilietinę poziciją. Pasirašiusieji specialią peticiją parems LGBT žmonių teisių užtikrinimą ir įtvirtinimą Lietuvoje.

Asociacija LGL yra Žmogaus teisių organizacijų koalicijos narė.

Grafinis elements
Grafinis elements
Grafinis elements
Grafinis elements
Komentuoki