Atidaryti paeišką Grafinis elementas
Atidaryti paiešką Grafinis elementas
Uždaryti paieškos laukelį
Aktualu

„Draugiško Vilniaus“ žemėlapis pasiekė ir Kauną

manoteises.lt | 2017 06 21

Šiandien Vilniuje pristatomas antrasis draugiškos sostinės žemėlapis „Friendly Vilnius“. Jo tikslas – skatinti atvirumą visiems miesto gyventojams ir svečiams, nepaisant jų dietos, negalios ar seksualinės orientacijos.

Miesto kavinėse, baruose, parduotuvėse ir kitose įmonėse bei turizmo informacijos centruose šį kartą išplatinta dvigubai daugiau nei pernai – 20.000 – nemokamų žemėlapio kopijų. Projekte dalyvauja per 50 verslų ir 10 nevyriausybinių organizacijų.

Draugiškas projektas išsiplės iki laikinosios sostinės. Liepos mėnesį bus pristatytas „Friendly Kaunas“ žemėlapis. Abiejų miestų žemėlapiai jau dabar yra prieinami internetu, adresais Friendlyvilnius.lt ir Friendlykaunas.lt. Portalo lankytojai, įvedę norimą draugiškumo kategoriją, čia gali rasti būtent jiems tinkančią kavinę, grožio saloną ar kitą ieškomą įstaigą.

„Kad ir kokios nuotaikos vyrautų Lietuvoje, didieji miestai tampa vis labiau įvairūs, atviri ir draugiški“, – teigia „Friendly Vilnius“ iniciatorius, kino kūrėjas Romas Zabarauskas, – Labai tikiuosi, kad su verslininkų palaikymu ši idėja ir toliau augs. Tikslas – ne tik daugiau šypsotis vieni kitiems, bet ir priimti svarbius sprendimus, kurie palengvintų skirtingiems žmonėms gyvenimą.“

„Friendly“ žemėlapiai – sėkmingos „LGBT friendly Vilnius“ iniciatyvos tąsa. Šis žemėlapis buvo pirmasis, sužymėjęs Vilniaus kavines, palaikančias LGBT+ bendruomenę.

„Friendly Vilnius“ toliau plečia draugiškumo kategorijas. Šio žemėlapio globėju tapo Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narys Markas Adamas Haroldas.

Grafinis elements
Grafinis elements
Grafinis elements
Grafinis elements
Komentuoki